KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13431019
nr 1343 1019
Färgetsning
Arthur Bengtsson, Hötorget, PUB, Signerad. Bladets mått: 26,5x34 cm
Utrop:
400 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 18:20:27
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm